HAKKIMIZDA

Gaye Hukuk / Danışmanlık 20 yıla yakın bir süredir yerel ve uluslararası müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunan tam donanımlı bir hukuk bürosudur. 

Özellikle Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, Sağlık Hukuku, Spor Hukuku gibi spesifik alanların yanısıra genel hukuk alanlarında da hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. 

Müvekkillerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamanın, hukuk dünyasının, global piyasaların ve teknolojinin değişken dinamiklerini yakından takip etmekten geçtiğini biliyoruz. Gaye Hukuk / Danışmanlık olarak takım ruhu ile çalışmanın, hızlı ve etkin çözümler üretmenin, doğru kararları doğru zamanda alabilmenin, başarının yegane anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda yıllardan beri çalışanlarımız ile müvekkillerimiz arasında sevgi ve saygıya dayalı uzun süreli ilişkilerin temellerini atmış olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. 

Bu prensipler ışığında özverili çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan hizmetler müvekkillerimizle güven ve karşılıklı anlayış içerisinde kökleşmiş ve güçlü ilişkiler kurmamızı sağlamıştır. 

Sürekli güveniniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.